IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2022-2023 Eğitim - Öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında Şehit Başkomiser Mehmet Parlak Ortaokulunda yapılan bakım onarım çalışmalarını incelediler.
![Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2022-2023 Eğitim - Öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında Şehit Başkomiser Mehmet Parlak Ortaokulunda yapılan bakım onarım çalışmalarını incelediler.](/meb_iys_dosyalar/2022_07/04150336_DSC_0016.jpg)
Vali Yardımcımız Sn. Fatih ÖZCAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, 2022-2023 Eğitim - Öğretim yılı hazırlık çalışmaları kapsamında Şehit Başkomiser Mehmet Parlak Ortaokulunda yapılan bakım onarım çalışmalarını yerinde inceleyerek bilgi aldılar.