IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE PROGRAMINA KATILDI

                VALİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE PROGRAMINA KATILDI              Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.
    VALİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE PROGRAMINA KATILDI

              VALİMİZ MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜN DÜZENLEDİĞİ BAĞIMLILIKLA MÜCADELE PROGRAMINA KATILDI

             Iğdır Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen bağımlılıkla mücadele toplantısı yapıldı.

                Kültür Merkezinde yapılan toplantıya  Valimiz Enver Ünlü; Vali Yardımcısı Abdullah Seçkin Koçak, İl Emniyet Müdürü Melih Ekici, İl Jandarma Komutanı Hakan Başakçı, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Aydoğdu, kurum müdürleri, protokol üyeleri, mahalle muhtarları ve davetliler katıldı.

           Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan program; İl Milli Eğitim Müdürlüğünün uyuşturucuyla mücadele ve okul güvenliği sunumunun yapılması ve Türkiye Yeşilay Cemiyetinin faaliyetleriyle ilgili sunumunun yapılması ile devam ederek, Valimiz Enver Ünlü´nün konuşmalarını yapmasının ardından son buldu.

 

             Uyuşturucu ile mücadelede başta devlet büyüklerimizin katkıları sayesinde büyük bir ivme kazanıldığını belirten Valimiz Ünlü; ´´Devlet olarak emniyet, jandarma ve bütün kurumlarımızla birlikte uyuşturucuyla yoğun bir mücadele sürdürüyoruz. Bu noktada herkesin desteğine ihtiyaç duymaktayız. Okullarda öğretmenler, sokaklarda güvenlik güçlerimiz ve evlerde ise aileler çocuklarımızı yakından takip etmelidir. Bizler, gençlerimizi zehirleyen uyuşturucu ve bağımlılık yapan diğer maddelere karşı her türlü tedbiri alıyoruz. Eğitim-öğretim yılının ikinci yarı yılının başlamasına sayılı günler kaldı. Okullarda öğrencilerimizin huzur ve güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için gerekenleri yapacağız. Serhat şehrimizde bu bölgeye yakışır sağlıklı ve bilginin peşinden koşan bireyler yetiştirmek en önemli görevlerimiz arasındadır.´´ şeklinde açıklamalarda bulundu.

05-02-201805-02-201805-02-201805-02-201805-02-2018

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.