IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ OKULLARI ZİYARET EDEREK DERSLERE KATILDI

VALİMİZ OKULLARI ZİYARET EDEREK DERSLERE KATILDI               Iğdır Valisi  Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü ile  birlikte Kurtuluş İlk Okulu ve Ziya Gökalp Ortaokulu´nu ziyaret ederek derslere katıldı.          Vali Ünlü, ziyaret edilen sınıflarda bulunan öğrencilere çikolata ikram ederek oyuncak  ve kitap hediye etti.                          
VALİMİZ OKULLARI ZİYARET EDEREK DERSLERE KATILDI

VALİMİZ OKULLARI ZİYARET EDEREK DERSLERE KATILDI

              Iğdır Valisi  Enver Ünlü, eşi Sema Ünlü ile  birlikte Kurtuluş İlk Okulu ve Ziya Gökalp Ortaokulu´nu ziyaret ederek derslere katıldı.
         Vali Ünlü, ziyaret edilen sınıflarda bulunan öğrencilere çikolata ikram ederek oyuncak  ve kitap hediye etti.

              Vali Enver Ünlü, ayrıca okul yönetimi, öğretmen ve veliler ile de uzun süre sohbet edip, onların sorun ve taleplerini dinledi.       

            Öğrencilerin hal hatırını sorarak derslerine çalışmaları tavsiyesinde bulunan vali Ünlü,”Anne ve babanız sizleri okumak için gönderiyor. Sizlere  düşen görev derslerinize çalışıp okumak. Güzel ülkemizin gelecekteki yöneticileri siz olacaksınız. Hedefinizi büyük tutun unutmayın ülkemiz sizlerden hizmet bekliyor. Bol bol kitap okuyun. Arkadaşlarınızı iyi seçin.Yeni öğretim yılınız tekrar hayırlı olsun”dedi.


                  Ziyaretlerde eğitim ve kitap okuma konularının önemi üstünde duran Vali Enver Ünlü; ´´Kitap okumak başarıyı da beraberinde getirmekte, bundan dolayı analitik düşünen, sentez yapabilen nesillerimiz için buna önem vermemiz gerekmektedir. Günümüzde kitaplar kolaylıkla ulaşılabilen en önemli bilgi kaynaklarımız arasında yer almaktadır.´´ şeklinde konuştu.

 

            Vali Enver Ünlü’nün okul ziyaretine Milli Eğitim Müdürü Mesut Murat Aydoğdu da eşlik etti.

01-10-201701-10-201701-10-201701-10-2017

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.