IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Protokol Üyelerinin katılımıyla "24 Kasım Öğretmenler Günü" etkinlikleri kapsamında Kültür Merkezi'nde program düzenlendi.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Protokol Üyelerinin katılımıyla](/meb_iys_dosyalar/2023_11/24151729_1.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI ve Protokol Üyelerinin katılımıyla "24 Kasım Öğretmenler Günü" etkinlikleri kapsamında Kültür Merkezi'nde program düzenlendi.