IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, ilimizde görev yapan lise öğretmenleriyle toplantı gerçekleştirdiler.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, ilimizde görev yapan lise öğretmenleriyle toplantı gerçekleştirdiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_02/07133733_1.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, ilimizde görev yapan lise öğretmenleriyle toplantı gerçekleştirerek 6 Şubat depreminin yaşandığı şehirlerden ilimize gelerek görev yapan öğretmenlerimiz ile de bir araya gelerek sohbet ettiler.