IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Müdürlüğümüz Arama Kurtarma Birimi tarafından Deprem Haftası kapsamında düzenlenen farkındalık etkinliğine katıldılar.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Müdürlüğümüz Arama Kurtarma Birimi tarafından Deprem Haftası kapsamında düzenlenen farkındalık etkinliğine katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/08172656_1.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Müdürlüğümüz Arama Kurtarma Birimi tarafından Deprem Haftası kapsamında düzenlenen farkındalık etkinliğine katıldılar.