IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan " Liseye Geçişte Keşfet-Tanı-Karar Ver Projesi" kapsamında kariyer süreci etkinliğine katıldılar.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan](/meb_iys_dosyalar/2024_02/29164157_1.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Rehberlik ve Araştırma Merkezi tarafından hazırlanan " Liseye Geçişte Keşfet-Tanı-Karar Ver Projesi" kapsamında kariyer süreci etkinliğine katıldılar.