IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Polis Adem Cankurtaran Ortaokulu'nda Fidan Dikimi Etkinliğine katıldılar.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Polis Adem Cankurtaran Ortaokulu'nda Fidan Dikimi Etkinliğine katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/26173811_1.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Şehit Polis Adem Cankurtaran Ortaokulu'nda Fidan Dikimi Etkinliğine katıldılar. Ardından idareci, öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelerek sohbet ettiler.