IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimizin eşi Sn. Hatice SARIİBRAHİM hanımefendi ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Suveren İmam Hatip Ortaokulunun hazırladığı "Tübitak - 4006 Bilim Fuarı" nın açılışına katıldı.
![Valimizin eşi Sn. Hatice SARIİBRAHİM hanımefendi ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Suveren İmam Hatip Ortaokulunun hazırladığı](/meb_iys_dosyalar/2021_11/04160443_DSC_0827.jpg)
Valimizin eşi Sn. Hatice SARIİBRAHİM hanımefendi ve Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Servet CANLI, Suveren İmam Hatip Ortaokulunun hazırladığı "Tübitak - 4006 Bilim Fuarı" nın açılışına katıldı.