IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YAZAR SEMA MARAŞLI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

   YAZAR SEMA MARAŞLI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ               Iğdır İmam Hatip ortaokulunun davetlisi olarak konferans vermek için Iğdır’a gelen yazar Sema Maraşlı, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i makamında ziyaret etti.                 
   YAZAR SEMA MARAŞLI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

   YAZAR SEMA MARAŞLI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNÜ ZİYARET ETTİ

              Iğdır İmam Hatip ortaokulunun davetlisi olarak konferans vermek için Iğdır’a gelen yazar Sema Maraşlı, İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’i makamında ziyaret etti.

                Ziyaret sırasında Hakan Cırıt’e kitaplarını imzalayarak verdi. Hakan Cırıt’t e  Sema Maraşlı’ya  Iğdır yöresine ait bebeklerden hediye etti.

                 Sema Maraşlı , “Iğdır güzel bir il  Milli Eğitim olarak kültürel etkinliklere yer vermeniz sevindiricidir. İnşallah verdiğimiz konferansla halkımıza faydalı olmuşuz. ”dedi.

 

        İl Milli Eğitim Müdürü Hakan Cırıt’te,”Sizin gibi değerli bir yazarımızı ilimizde misafir etmek, güzel fikirlerinizden faydalanmak bizleri memnun  etmiştir. Her zaman kapımız açıktır. Her Zaman bekleriz .”dedi.

11-05-201611-05-2016

İrfan Caddesi Merkez IĞDIR - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.