IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yerel ve Ulusal Basın Muhabirlerinden Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti
Yerel ve Ulusal Basın Muhabirlerinden Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti![Yerel ve Ulusal Basın Muhabirlerinden Milli Eğitim Müdürümüzü Makamında Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2015_02/k_25115721_111.jpg)
İlimizin yerel ve ulusal basın muhabirlerinden Iğdır TRT’den sorumlu Serdar ÜNSAL, Iğdır İHA ve TRT’den sorumlu Bülent MAVZER ve Mehmet ÖZCAN; İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT’ı makamında ziyaret etti. Hayırlı olsun dileğinde bulunan muhabirler, yeni görevinde başarılar diyerek kurumdan ayrıldı.