IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yönetici Gelişim Programı

Yönetici Gelişim Programı

 Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Yönetici Gelişim Planı Programı kapsamında İlimizde bulunan tüm İmam Hatip Lisesi ve İmam Hatip Ortaokulları yöneticilerine Aralık ayı programı kapsamında,   “Maliye, finans, bütçeleme, okul kaynaklarının finansal açıdan etkili ve verimli kullanılması, harcama kalemleri, harcama iş ve işlemleri, donatım iş ve işlemleri, fatura iş ve işlemleri, yolluk-yevmiye-harcırah iş ve işlemleri, KBS, MYS, HYS sistemleri (ödenek talebi, ödenek aktarılması, ödeneklerin gönderiliş şekli, pansiyon ücretleri, ödeneklerin kullanılması, öğrencilere yapılan sosyal yardımlar, pansiyon gelir- gider “bütçe” cetvelinin hazırlanması, e-pansiyon uygulaması vs.) “ konulu sunum yapıldı.

Programı Milli Eğitim Milli Eğitim Müdürlüğü Muhasebe koordinatörü Tayfur ERUL tarafından Merkez Şehit Emin Güner Anadolu İmam Hatip Lisesi toplantı salonunda yapıldı.


22-01-2019

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.