IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ziya Gökalp Ortaokulu Küçük Erkekler Futbol Takımı Türkiye’de İlk 8 Takım Arasına Girdiler

Ziya Gökalp Ortaokulu Küçük Erkekler Futbol Takımı Türkiye’de İlk 8 Takım Arasına Girdiler

Ziya Gökalp Ortaokulu Küçük Erkekler Futbol Takımı Türkiye’de İlk 8 Takım arasına girerek gösterdikleri başarı dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT’ı makamında ziyaret ettiler.

 

    2014-2015 faaliyet programı kapsamında yapılan Küçük Erkekler Futbol Müsabakalarında Ziya Gökalp Ortaokulu, Iğdır ilinde yapılan okullar arası müsabakalarda il birincisi olmuştur. 7-9 Nisan tarihlerinde Muş ilinde düzenlenen grup yarışmalarında da aynı başarıyı gösteren okul takımı grup birincisi olarak Yarı Finale çıkmaya hak kazanmıştır. 14-17 Mayıs tarihlerinde Elazığ ilinde yapılan Küçük Erkekler Yarı Final yarışmalarında da 1. olan takımımız 31/05/2015 ve 05/06/2015 tarihlerinde Kütahya ilinde 8 takımın katılımıyla yapılacak olan Türkiye Birinciliği Küçük Erkekler Futbol müsabakalarına katılmaya hak kazanmıştır.

 

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT öğrencilerimizin gösterdiği üstün başarıyı takdir ederek şunları kaydetti: “Çocuklarımız iyi birer sporcu ve öğrenci olmalarının yanında Türk Kültürüne, çevreye sahip çıkan bir bireyde olmaları gerekmektedir. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Her şey sizler için. Çocuklarımız, geleceğimiz için. Sizlere güveniyoruz. Bu yüzden sizler için ne yapsak azdır. Biz büyükler olarak tüm imkânlarımızla yanınızdayız. Aynı zamanda öğrencilerimiz üzerinde emeği geçen öğretmenlerimiz Çağlar RIZAOĞLU ve Caner KARADUMAN’ı da dolayı tebrik eder, Türkiye Şampiyonası’nda başarılar dilerim.” dedi.

 

Emek Mah. Bahçeli cad. No 3 - 0476 280 76 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.