IĞDIR İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Kurum Müdürleri ve Vatandaşlarımız Müdürlüğümüze bağlı Benim Dünyam Çocuk Akademisi'nde yıl sonu piyano konseri ve resim-heykel sergisine katıldılar.
![Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Kurum Müdürleri ve Vatandaşlarımız Müdürlüğümüze bağlı Benim Dünyam Çocuk Akademisi'nde yıl sonu piyano konseri ve resim-heykel sergisine katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11194807_11.jpg)
Valimiz Sn. Ercan TURAN, Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Aziz GÜN, Kurum Müdürleri ve Vatandaşlarımız Müdürlüğümüze bağlı Benim Dünyam Çocuk Akademisi'nde yıl sonu piyano konseri ve resim-heykel sergisine katıldılar.
Benim Dünyam Çocuk Akademisi'nde yıl boyunca faaliyet gösteren piyano, resim, heykel, etkili okur ve yazarlık kurslarına katılan öğrenciler; bireysel piyano eserleri, koro dinletisi, resim ve heykel çalışmalarını sergiledi.